Spor Yaparken Motive Eden Rap Şarkıları (100 Parça)

MÜTHİŞ BULUŞ! İNGİLİZCEYİ ANADİLİNİZ GİBİ KONUŞABİLİRSİNİZ! NASIL MI? TIKLAYIN!


     Evde, Spor salonunda ya da sokakta… Nerde spor yapıyor olursanız olun sizi motive eden en iyi destekçiniz dinlediğiniz müziklerdir. Spor yaparken kalp atışlarımız yüksek seyrettiği için ona uygun olan yüksek ritimli şarkıları dinlemek, yaptığımız işe daha iyi konsantre olmamızı sağlar. Bunu sağlayan müzikler türleri de Rap, Hip-hop, Pop ve R&B’dir. Şu anda dinlediğiniz listenin tamamı Rap müziklerden oluşmaktadır ve spor yaparken mutlaka dinlemeniz gereken şarkılardır. Çünkü sizi en iyi onlar motive edebilir.
     Spor yaparken insanı gaza getiren, moral veren ve çalışma isteğini arttıran şarkıları nasıl seçtik?
     İlk önce yabancı sitelerde paylaşılan “best workout music” listeleri içinde ritmi yüksek olan ve az da olsa ülkemizde bilinen şarkıları seçtik. Türkiye’de spor salonlarında çalan rap şarkılardan seçmeler yaptık. Youtube’dan, Billboard Rap Toplistlerinden, Rap Radio Toplistlerinden spor için en iyi şarkıları seçtik. En iyi şarkılardan kastımız Gangsta ve HardCore Rap türlerine uygun şarkılar.
     Listeyi oluştururken bine yakın rap şarkıyı dinledik ve spor için uygun olan yüz şarkıyı sizler için seçmeye gayret ettik. Listede çok eski şarkılar olduğu gibi bu sene çıkan şarkılar da var. Yani uzun bir zaman dilimini kapsıyor. Bu nedenle çok sık güncelleme yapmayı düşünmüyoruz. Ama yeni çıkacak birkaç güzel şarkı ile listenin sonundaki şarkıları değiştirebiliriz. Favori şarkınızı oylayın ki listenin sonunda olmasın. Keyifli Dinlemeler.

İpucu!

- Listeleri Akıllı telefonunuzdan açabilir, arka planda şarkılar çalarken diğer işlemlerinize devam edebilirsiniz.
- Siteden bir saat müzik dinlemek yaklaşık 50 mb tüketmektedir.

Uyarı!

- Müzik Player açılmıyorsa bu tarayıcınızdaki çerez kirliliğinden kaynaklanmaktadır. Tarayıcı geçmişinizi temizleyin açılacaktır.
- Ya da farklı bir tarayıcı ile açabilirsiniz. Mozilla, Chrome vb.
- Ya da yeni gizli sekme(ctrl+shift+N) ile girerseniz sorunsuz açılacaktır