En Güzel İlahiler Listesi - 100 İlahi Dinle

MÜTHİŞ BULUŞ! İNGİLİZCEYİ ANADİLİNİZ GİBİ KONUŞABİLİRSİNİZ! NASIL MI? TIKLAYIN!


    En güzel ilahiler listesini oluştururken bir kaç sorunla karşılaştık. Bunların başında ilahi kategorileri geliyor. Başlıca ilahi kategorileri:
Zikirli ilahiler, Müziksiz İlahiler, Çocuk İlahileri, Menzil İlahileri, Arapça İlahiler, İngilizce İlahiler, Kabe/Mekke İlahileri, Peygamber Efendimiz için yazılan ilahiler gibi pek çok ilahi türünün olduğunu tespit ettik. İlahi dinlemek isteyenler genellikle bu türlerden bir kaç tanesini tercih etmekte ya da sevdiği bir sanatçının eserlerini dinlemekte. Yani ilahiler için hem kategoriler için ayrı ayrı listeler yapmamız gerekiyor hem de Abdurrahman Önül, Sedat Uçan, Hasan Dursun, Celaleddin Ada gibi bir çok gönül sultanın eserlerini listeler haline getirerek yayınlamamız gerekiyor. Ama şimdilik bütün bu kategorileri ve sanatçıları kapsayacak şekilde sadece 100 ilahiden oluşan bir liste yaptık. Dolayısıyla yüzlerce ilahiyi da elemek zorunda kaldık. İlahi konusunda bir kaç liste daha yapmayı düşünüyoruz. Hangi türlerin ya da sanatçıların listesini görmek istiyorsanız, lütfen yorumlardan bize iletin.

İpucu!

- Listeleri Akıllı telefonunuzdan açabilir, arka planda şarkılar çalarken diğer işlemlerinize devam edebilirsiniz.
- Siteden bir saat müzik dinlemek yaklaşık 50 mb tüketmektedir.

Uyarı!

- Müzik Player açılmıyorsa bu tarayıcınızdaki çerez kirliliğinden kaynaklanmaktadır. Tarayıcı geçmişinizi temizleyin açılacaktır.
- Ya da farklı bir tarayıcı ile açabilirsiniz. Mozilla, Chrome vb.
- Ya da yeni gizli sekme(ctrl+shift+N) ile girerseniz sorunsuz açılacaktır