Ankara Oyun Havaları (Top 100)

MÜTHİŞ BULUŞ! İNGİLİZCEYİ ANADİLİNİZ GİBİ KONUŞABİLİRSİNİZ! NASIL MI? TIKLAYIN!


Ankara Oyun havalarının Türkiye'nin her böylegesinde dinlenen, düğünlerden çalınan ve duyan herkesi harekete geçiren dinamik bir tarzı var. Bu kadar çok sevilmesi doğal olarak repertuvarın da oldukça geniş olmasını sağlıyor. Binlerce hatta on binlerce Ankara Oyun havası adıyla yayınlanmış şarkı var. Elbette bu şarkıları içinde birbirine benzeyen, şarkıya herhangi bir özgünlük katamamış eserlerin yanında, bu geniş şarkı yelpazesi içinde kaybolmuş, kendini dinletecek imkan bulamayan şarkılar da mevcut. Bizim bu listeyi yapma amacımız biraz da bu şarkıları gün yüzüne çıkarmak.
    Youtube, radyolar, TV kanalları, Mobil müzik uygulamarı gibi Ankara müziklerini dinleyebileceğimiz pek çok platform mevcut. Ankara Oyun Havaları Top 100 Listesini oluşturuken de bu platformlarda en çok beğenilen ve dinlenen şarkıları baz aldık. Zaman zaman listeyi güncelleyerek yeni çıkan şarkıları, gözden kaçırdığımız ve sizin önerdiğiniz şarkıları da listeye ekleyeceğiz ve yeni eklenen şarkılar listenin sonundaki şarkılar ile değiştirilecek. Siz de beğendiğiniz şarkılara oy verirseniz sonlarda kalmasını engellemiş olursunuz. Keyifli dinlemeler.

İpucu!

- Listeleri Akıllı telefonunuzdan açabilir, arka planda şarkılar çalarken diğer işlemlerinize devam edebilirsiniz.
- Siteden bir saat müzik dinlemek yaklaşık 50 mb tüketmektedir.

Uyarı!

- Müzik Player açılmıyorsa bu tarayıcınızdaki çerez kirliliğinden kaynaklanmaktadır. Tarayıcı geçmişinizi temizleyin açılacaktır.
- Ya da farklı bir tarayıcı ile açabilirsiniz. Mozilla, Chrome vb.
- Ya da yeni gizli sekme(ctrl+shift+N) ile girerseniz sorunsuz açılacaktır